News

3 NAČINA KAKO NANIJETI RUMENILO POPUT PROFESSIONALCA

Subhajit maity Sep 08, 2022

3 NAČINA KAKO NANIJETI RUMENILO POPUT PROFESSIONALCA

U toplim ljetnim danima ne pada nam na pamet gomilati šminku na licu i kožu necessorno preopterećivati. Kosmetyki preparatywne mają tę zaletę, że nacisk kładziony jest na wzmożone oczyszczenie i nawilżenie skóry, a kosmetyki dekoracyjne są drastycznie zredukowane i zredukowane do zaledwie kilku produktów. Malo maskare, sjajjilo za usne i rumenilo sutto su volvni da achisrite fresh look, jednocześnie pozwalając koji da še.

Rumenilo w trenu objekta obraz ma beživotne kože i obraz daje boju i blistav obrazima. Bez na ton koze, savjet je kostiru rumenilo koje u sebi ima barem malo rozsive, jer upravo je ona zasluzna za obješcije blistavog odja koze. Jeśli unikasz stosowania rumenilo, ponieważ nie wiesz, jak go prawidłowo zaaplikować lub masz problemy z dozowaniem produktu, poniższy film wyjaśnia, jak łatwo i szybko aplikować rumenilo na trzy różne sposoby.

Influencerka piękności Victoria Lyn udostępniła swoim obserwatorom na Instagramie film, w którym wyjaśnia, jak dbać o skórę w zależności od tego, jak chcesz uzyskać efekt plaży, rumuński wygląd lub seksowny efekt. Lyn se podczas stosowania metody rumenila servije abecede koja je enzhezila i njejne mnogobrojne fanove, a koristi kremasto rumenilo u sticku, no jedno dobro ce servije i rož za usne.

Metoda „O”

Rumenilom preko lica drenajte slovo W, baš kao što to Lyn radi u videu, a potom proizvod dobro izblendajte gustim kistom. Rezultat su rumeni obrazi i nos kište imamo po całodniowym pobycie na plaży. Jeśli chcesz tego samego, ale subtelnego efektu, na twarzy rubenem i patyczkiem narysuj punkty w kształcie litery W.

Instagram/@victorialyn

Metoda „O”

Jednostavnije metode naveli rumenila od ove dinjat nema, a četso je koristi i slavna Kylie Jenner. Na górze obrazu nałóż dwa większe punkty i zmieszaj z żądanym kolorem. Dobit cete nježne, rumene obraze koji e se oglinno uklopi u svaki dvni makeup look.

Instagram/@victorialyn

Jaka jest metoda?

Ovako naneseno rumenilo często viđamo na manekenkama i modelima, przede wszystkim zbog toga što što svetre efektan i seksi ızkep. S bočnih strana lica drenajajte slovo C, begin iznad obrva, a večijejući na midrije jagodičnih ostoje, prateći upute iz videoe. Nakon što kistom izblendate rumenilo, objekite ćete da vaše lice od žište visujo izduženije. Ta metoda nakładania różu jest idealna na wieczorową stylizację i na specjalne okazje.

Instagram/@victorialyn

Instagram