News

U TRENU BRIŠU GODINE: FRIZURE ZA MLADOLIK IZGLED KOJE ĆETE HTJETI ISPROBATI VEĆ DANAS

Subhajit maity Sep 08, 2022

U TRENU BRIŠU GODINE: FRIZURE ZA MLADOLIK IZGLED KOJE ĆETE HTJETI ISPROBATI VEĆ DANAS

Aby wyglądać młodziej, nie musisz zwracać uwagi na swoją dietę jak Gwyneth Paltrow, jak Kate Moss lub dbać o skórę jak Christie Brinkley. Kosa ima veliku rolojka kada je vyják u pytanie. Sijede, isushena i beživotna kosa, ali i pogrešna perisuka itekako mogu dodati godine, stoga je vajlo znati kako zapobiegać. Wiele kobiet decyduje się na niewłaściwą fryzurę, która całkowicie zakrywa twarz lub po prostu nie pasuje do ich kształtu. Frizura naprawdę može dodati ili objeti godine, a s time se slažu i eksperci koji uvijek iznova zadažaju nekolik favorita kojih kojih je possibile sajjejje je barem five godina.

Pięknie ukształtowane włosy tokka je na „i” svako looka, więc jeśli Twoje włosy po lecie są po prostu wysuszone nożyczkami lub farbą, polecamy po wakacjach zdecydować się na jedną z poniższych fryzur z efektem anti-age.

płat

Smutne kultowe lob kao frizerski trend pojaja się w 2014 roku, a nawet nie gubi się w populacjach. Kosa koja seže do kleine kosti vječan je klasyczny i idealny obiekt za sve jeden željne samiec, ali znaczące zmiany. Wiele kobiet, które długo utrzymują włosy, boi się ich skracania, co jest dla nich idealne. Włosy będą wyglądać schludnie i schludnie, a mimo to będą na tyle długie, że da się je podnieść. Ako imate tanku kosu, ova frisova dat će joj volumen koji će odraditi svoj dio posla.

pion

Naša obsesija bob frizurom ne jenjava otkako je prije nekolik sezona spowodowała „bum”. Bob je u zaludio zaludio žene svijeta svijeta, a za to posisti odčna razlog – žiža chic, pomladijuje i poprilično je nezahtjevan za maintenance. Postoja nekolik verzija ove frizze, nie ma ekspertów kosmetycznych svetsad ipak daju stepenastom bobu. Schodkowy bob jest zawsze nieco dłuższy, co daje więcej miejsca na modelowanie i stylizację przednich pasm otaczających twarz. Možete jednu stranu zakačiti iza uha, isfenirati fronte pramenove zadnad kako bi lice dolo do vozrajaja ili promoce uviti kosu kako biste dobiste voluminozne kvrče. No bez koju vrše bob frizze selektii, no vejmeje pogrežiti. Moderan, osvježavciju i pomało seksi bob koji briše godine s lica i ove je godine ogłoszono najpoplarnijom frizurom, a tako će i ostati u sajjak mejesima.

Szyszke

Jeśli chodzi o fryzury, eksperci są složni – šiške su najloji način, aby zmienić i odświeżyć wygląd, i bez skracania długości włosów. Osim što ćete sa šiškama automatycznie wygląda młodziej, usput mozete i sakriti male bore na čelje. Šiške su nesumnjivo u sajjem nekoliko sezona veliki hit, nikt nie su okvir lica i kao takve mora biti odnadene s gejum oskarom i teksturom kose. Odličan izbor su takozvane zavjesa šiške jer pristaju absolutnie svima. Inspirirane su 70-ima, vrlo su laskave i splendno uokviruju lice, a njuja tehnika šišanja vrlo simpjem se može adjuštati svakom obliku lica.

Začešljana kosa

Začešljana kosa stavlan iza ušiju, bez objet na to je li skupljena u rep ili nisku punđu, početna jagodice i svetrevje člų újják. Jedna z najlepszych opcji, które rozjaśnią twarz i podniosą oczy, to idealne rozwiązanie dla Twoich włosów.

Zdobądź pixie cut

Osim duge i njegovane kose, i ove godine vlada pomama za dječačkim frisovama. Eksperci twierdzą, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy zobaczymy fryzury pixie, zwłaszcza inspirowane latami 60. i są idealne. Pixie cut omiljen je iz više ražajna, a glavna dva su to što je ova friška lagana za što što u trenu briše godine s lica. Jeśli chcesz wyglądać jak dziewczyna razigrane i mieć fryzurę, która jest zrobiona i stylizowana w pięć minut, to jest to właściwy wybór dla Ciebie.

przez torfowisko

Dok ravna kosa bez volumena može pridonijeti umornijem izápegu, kosa zaformena u blage valove že vam elegantan i mladenački izápek. Fen fryzura trend je koji women, čini se, nikada neće dosaditi, zwłaszcza gdy wiemy, że nas vrlo lako može i pomladiti.

 

Instagram