News

MANICURE GLAZED DONUT PODBIJA ŚWIAT, A HAILEY BIEBER JEST ZASŁUŻONA NA JEGO POPULARNOŚĆ

Subhajit maity Aug 25, 2022

MANICURE GLAZED DONUT PODBIJA ŚWIAT, A HAILEY BIEBER JEST ZASŁUŻONA NA JEGO POPULARNOŚĆ

Choć w miesiącach letnich jesteśmy przyzwyczajeni do wybierania efektownych manicure w jasnych kolorach, w tym sezonie swoje miejsce pod słońcem zdobył minimalistyczny manicure o ciekawej nazwie i jeszcze ciekawszym designie. Jeśli religijnie podążasz za trendami w urodzie, na pewno słyszałaś już o manicure z glazurowanym pączkiem, który podbił świat.

Jak sama nazwa wskazuje jest to manicure, którego końcowa warstwa przypomina glazurę amerykańskich pączków. Oczywiście ten trend zapoczątkowała również modelka Hailey Bieber, która w ostatnich latach stała się dziewczyną „it”, jeśli chodzi o naturalny i zadbany wygląd. Po raz pierwszy założyła glazurowany manicure w kształcie pączka na Gali Met w 2022 roku, a stworzyła go jej manikiurzystka Zola Ganzorigt całkiem przypadkowo, kiedy zasugerowała nałożenie cienkiej warstwy lakieru na delikatny róż z chromowanym wykończeniem przypominającym kurz.

Oprócz uderzającego stylu, który jest często tematem rozmów wielu miłośników sceny modowej, Hailey Bieber jest mistrzynią w kreowaniu trendów kosmetycznych, które szybko stają się wirusowe, a ten sam słodki los spotkał manicure z glazurowanym pączkiem, który od tego momentu stał się najbardziej poszukiwanym manicure w salonach kosmetycznych. I nie tylko to, manicure ze szkliwionym pączkiem dosłownie zalał media społecznościowe i można go znaleźć na każdym zakątku Instagrama.

Szlifowany manicure w kształcie pączka, spopularyzowany przez żonę Justina Biebera, jest idealny dla pań, które lubią minimalistyczny manicure z odrobiną glamour, a jeśli chcesz go samodzielnie odtworzyć w domu, poniżej znajdziesz instrukcje, które Ci w tym pomogą.

https://www.instagram.com/reel/CgpizwEl9Lg/?utm_source=ig_embed&ig_rid=67e05be8-3ccd-45c5-8b14-29041b854136

Jak zrobić manicure z glazurowanym pączkiem w domu?

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest uzyskanie odpowiednich lakierów. Będziesz potrzebować jednego w mlecznobiałych, różowych lub nude odcieniach oraz chromowego. W salonach „polerują” paznokcie proszkiem chromowym i nakładają top coat, ale jeśli nie masz w domu lampy UV, sprawdzą się też lakiery. Na szczęście są to popularne odcienie i nie będziesz musiał szukać zbyt mocno. Przygotuj paznokcie jak zwykle, a następnie najpierw nałóż mleczny lakier, pozwól mu wyschnąć i nałóż ten chromowany. Nie zapomnij o wykończeniu manicure bezbarwnym lakierem do paznokci, aby manicure trwał dłużej.

 

Lokalna influencerka Slađana Ostić również znalazła świetny trik, który pomaga uzyskać efekt chromu na paznokciach. Zdradziła swoim obserwatorom na Instagramie, że zamiast chromowego proszku używa białego cienia do powiek, który podobno okazał się godnym substytutem.

„Potrzebujesz trochę jasnoróżowego lakieru do paznokci do podkładu, białego cienia do powiek i przezroczystego lakieru do paznokci. To jest najbliższe manicure z glazurowanym pączkiem w domu ze zwykłym lakierem do paznokci” – napisała influencerka w opisie filmu, w którym pokazała całą procedurę od A do Z.

 

Instagram