News

TA WERSJA FRYZJI BOB JEST CORAZ BARDZIEJ POPULARNA, A OPRÓCZ WYGLĄDU GENIUSZKA JEST ŁATWA W UTRZYMANIE

Subhajit maity Aug 31, 2022

TA WERSJA FRYZJI BOB JEST CORAZ BARDZIEJ POPULARNA, A OPRÓCZ WYGLĄDU GENIUSZKA JEST ŁATWA W UTRZYMANIE
Niedawno w sieciach społecznościowych pojawił się nowy hashtag #airybob i dotyczy on nowej-starej wersji fryzury boba, którą znamy od dawna, ale dopiero teraz ma swoją oficjalną nazwę. Trend zwiewnego bobu zaczął nieśmiało rozprzestrzeniać się za pośrednictwem sieci społecznościowych, takich jak Instagram i Pinterest, i bardzo szybko zyskał przychylność trendsetterów.
Szczególnie spodoba się kobietom, które już kołyszą fryzurę bobem, ale także tym, które tęsknią za zmianą w jesienne dni. Nawet ptaki na gałęzi wiedzą, że bob od kilku lat słynie jako najpopularniejsza fryzura dla kobiet na całym świecie (całkowicie uzasadniona, jeśli o nas pytasz), i prawie niemożliwe jest zliczenie wszystkich rodzajów tego szykowna fryzura, która błyskawicznie usuwa lata z twarzy i emanuje elegancją. Jednak tym, co odróżnia przewiewny bob od innych rodzajów fryzur, jest to, że nacisk kładziony jest na objętość. Sama nazwa sugeruje, co to może być, a celem jest sprawienie, by twoje włosy wyglądały, jakby były wypełnione powietrzem między włoskami.
Zwiewny bob nieodparcie przypomina fryzury noszone przez kobiety w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku i już możemy się domyślać, jak popularna będzie ta bardziej nowoczesna interpretacja. Aby mieć najlepszą możliwą wersję zwiewnego boba, najpierw musisz mieć wykwalifikowanego i precyzyjnego fryzjera, który ściąć Twoje włosy tak, aby kosmyki ładnie opadały i nie były zbyt ciężkie, a potem wszystko zależy od Ciebie i Twojej stylizacji umiejętności.
Celem jest uzyskanie obszernej fryzury, która sięga w przybliżeniu do podbródka i którą można przenosić z jednej strony twarzy na drugą. Osobom, które mają naturalnie gęste włosy, fryzjerzy zaproponują przerzedzenie włosów, aby ułatwić im uzyskanie objętości, bez wielu codziennych interwencji szczotką i suszarką w domu.
Jeśli masz cienkie włosy, podczas stylizacji możesz użyć pianki, która pomoże utrzymać każdy włos na swoim miejscu. Włosy automatycznie staną się mocniejsze, dzięki czemu fryzura nie opadnie po pierwszym wietrze. Do stylizacji polecamy również duże lokówki, które dodadzą Ci dodatkowej objętości, a jeśli jesteś fanką suszenia okrągłą szczotką, koniecznie susz włosy od czubka w górę, dzięki czemu ostatecznie być dalej od twarzy i wizualnie bardziej bujna.
Aby uzyskać piękne, zdrowe i bujne włosy, wypróbuj suplement diety Collagen Boost z hydrolizowanym kolagenem rybim i super mocnymi suplementami, takimi jak witaminy B i C, kwas hialuronowy i cynk. Sekretem Collagen Boost jest idealny dobór i proporcja wszystkich składników, które są ze sobą połączone, aby zmaksymalizować wchłanianie kolagenu i nadać skórze i włosom młodzieńczy wygląd. W ostatnim czasie pojawił się suplement diety Collagen Nutriage, który oprócz utrzymania zdrowych włosów, skóry, paznokci i stawów, ma silne działanie fotoochronne i antyoksydacyjne oraz zapewnia ochronę i chroni przed uszkodzeniami od wewnątrz.

Instagram